Gemeenteraad 2018-2022

Wij willen graag expliciet vernemen hoe de politieke partijen in Heemstede aankijken tegen realisatie en de toekomst van Tiny Houses in voorgestelde gebieden w.o. het Manpadslaangebied. Tevens hoe ze staan tegenover ons plan voor inrichting en hoe gebruik ye kunnen maken van die locaties. We zullen de partijen om hun standpunt vragen en dit op onze website, nieuwsbrief en soc. media als Facebook, publiceren.

De verkiezingsprogramma’s

Met nog 7 weken te gaan tot de gemeenteraadsverkiezingen hierbij de links naar de verkiezingsprogramma’s (met titel!) van alle Heemsteedse partijen op een rijtje (in alfabetische volgorde). Doe er uw voordeel mee.

CDA – “Meer door Saamhorigheid en Verbinding”: https://goo.gl/gzLWg4 
D66 – “Heerlijk Heemstede”: https://goo.gl/uqfupA
GroenLinks – “Voor een groen, duurzaam en zorgzaam Heemstede”: https://goo.gl/9RZb3F
Heemsteeds Burger Belang – “Voor Heemstede!”: https://goo.gl/TSCKtd
PvdA – “Samen vooruit”: https://goo.gl/uYgHCE
VVD – “Fantastisch wonen & leven in ons groene Heemstede”: https://goo.gl/N9zjQ8

Klik op de link voor de namen van personen met hun contact gegevens via website gemeente Heemstede.

Aan volgende table wordt nog gewerkt…

PartijGemeenteraad
leden 2014-2018
Gemeenteraad
Kandidatenleden 2018-2022
Inzet en toezeggingen
HBBAnnelies van der Have (fractievoorzitter)avanderhave@heemstede.nl
Jannemarije Goedkoopjgoedkoop@heemstede.nl
Rembrandt Heerkens Thijssenrheerkensthijssen@heemstede.nl
Lenny Jagtenbergljagtenberg@heemstede.nl
Dick ten Haved.tenhave@heemstede.nl
D66But Klaasen (fractievoorzitter)bklaasen@heemstede.nl
Yvette Schulyschul@heemstede.nl
Harry van Zonhvanzon@heemstede.nl
Wouter Kleijerwkleijer@heemstede.nl
Bert van der Lindenbvanderlinden@heemstede.nl
VVDEveline Stam (fractievoorzitter)estam@heemstede.nl
Cees Leenders cleenders@heemstede.nl
Joan Brouwers-Oosterbaan jbrouwers-oosterbaan@heemstede.nl
Michel Radix mradix@heemstede.nl
CDAMarieke Waterlander (fractievoorzitter)mwaterlander@heemstede.nl
Wim Heeremans wheeremans@heemstede.nl
Boudi van Vlijmenbvanvlijmen@heemstede.nl
GLEric de Zeeuw (fractievoorzitter) edezeeuw@heemstede.nl
Thera van der Heijdentvanderheijden@heemstede.nl
PvdAJohan Maas (fractievoorzitter) jmaas@heemstede.nl
Marie-José de Greef-Nelissen m.degreef-nelissen@heemstede.nl